Praca

Jeśli masz wiedzę, talent i pasję , a także doświadczenie zawodowe i chcesz się rozwijać w kierunku diagnostyki i naprawy sprzętu komputerowego - u nas  masz najlepszą okazję , aby pokazać swój potencjał i możliwości. Jeśli czujesz , że jesteś w tym dobry i operatywny oraz zdeterminowany do rozwoju w bardzo wymagającej pod względem umiejętności branży - masz szansę na ciekawą, rozwojową i dobrze płatną pracę gdzie Twoje wynagrodzenie będzie zależało wprost proporcjonalnie od efektów pracy.

Zapraszamy do wysłania  CV oraz na rozmowy kwalifikacyjne i testy kompetencji , które pozwolą nam na poznanie Twojej wiedzy i umiejętności oraz umożliwią Tobie zapoznanie się ze specjalistycznym wyposażeniem naszego serwisu i specyfiką pracy serwisanta w naszej Firmie.

Po zakwalifikowaniu kandydatów do pracy zapewniamy dodatkowe szkolenie specjalistyczne ukierunkowujące do wybranej specjalizacji np. diagnostyka i naprawa laptopów.

Współpracujemy także z  Powiatowym Urzędem Pracy w Jaworznie oraz innymi w miastach ościennych, które w ramach środków celowych mogą skierować kandydata na staż.

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@prog-info.pl i na serwis@prog-info.pl

 


Warunki dla kandydatów:

1.Preferowane wykształcenie: 

minimum technik elektronik lub technik informatyk,  ale dopuszczalne inne przy nabytej wymaganej w pracy serwisanta wiedzy i umiejętnościach,


2.Doświadczenie zawodowe:
zdecydowanie preferowane zwłaszcza w/w specjalizacjach - najważniejsza jest zdobyta wiedza i umiejętności w sprawnym i skutecznym  rozwiązywaniu problemów informatyczno-technicznych


3.Wymagania dodatkowe:
prawo jazdy kat.B lub rozpoczęty kurs oraz pożądana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym,


4.Test kompetencyjny:
każdemu kandydatowi będą postawione praktyczne zadania w zakresie diagnostyki i naprawy: : laptopów . komputerów i drukarek - zarówno sprzętowe jak i programowe.


5.Warunki pracy:

profesjonale wyposażenie specjalistyczne serwisu, komfortowe warunki lokalowe,
praca w godzinach pomiędzy 9.00 a 18.00 oraz w wybrane soboty od 9.00 do 14.00
bardzo dobre zaplecze socjalne, parking dla zmotoryzowanych pracowników.


6.Płaca:
szczegółowe zasady wynagradzania omawiane będą podczas rozmów kwalifikacyjnych, ale płacowy system motywacyjny jest bardzo czytelny i premiuje wysoką operatywność i skuteczność,