rok 2014 aktualna wizualizacja

rok 2014 aktualna wizualizacja

rok 2010 zdjęcie archiwalne

rok 2010 zdjęcie archiwalne
 

O serwisie

Serwis naszej firmy działa nieprzerwanie od dnia jej powstania tj. od 01.07.1998 r.
Na początku były to obsługa napraw gwarancyjnych sprzętu komputerowego oferowanego przez nasz mały sklep przy ul. Słowackiego 1. Od 15.03.2003 r. z uruchomieniem nowego salonu punkt serwisowy przenieśliśmy do budynku przy ul.Słowackiego 3 poszerzając również zakres naszych usług zwłaszcza pogwarancyjnych.
Znacząca zmiana jeśli chodzi o warunki lokalowe oraz zakres i poziom naszych usług nastąpiła od 4.05.2009 r. kiedy firma przeniosła się do własnego obiektu z parkingiem przy ul. Żwirki i Wigury 2.
      Mając na uwadze priorytetowe znaczenie serwisu w działalności naszej firmy od dnia 22.02.2012 r.  wydzieliliśmy tematykę z nim związaną na nowej osobnej stronie www przystosowanej do zarządzania zgłoszeniami i kontaktami z naszymi Klientami.  Tym samym serwis udostępnił Klientom zlecającym diagnostykę lub naprawę (gwarancyjną i pogwarancyjną) rejestrację on-line oraz możliwość dalszego śledzenia przez internet - postępów w przebiegu czynności diagnostycznych lub naprawczych.

Wdrożony system zgłoszeń jest  wygodny i efektywny w komunikacji zarówno z Firmami jak i  Klientami indywidualnymi posiadającymi przynajmniej 2 jednostki komputerowe  (pc/laptop) lub dostęp do internetu poprzez telefon komórkowy - co w dzisiejszych czasach staje się już powszechnym standardem.

    Idąc z postępem i coraz wyższymi wymaganiami technologicznymi w zakresie diagnostyki i naprawy sprzętu IT staramy się budować takie zaplecze techniczne i system organizacji pracy, które powolą zapewnić możliwie najlepszą jakość oraz skuteczność pracy serwisu.

Życzymy  wszystkim naszym KLIENTOM maksymalnego zadowolenia z usług serwisowych.     

ZAPRASZAMY